O mnie


Nazywam się Bartłomiej Witczak i jestem informatykiem 🙂
Nie przepadam za tym określeniem ale moje wykształcenie na to wskazuje no i ludzie też tak mnie nazywają.

8-lat temu ukończyłem studia Magisterskie (Grafika komputerowa) na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, wcześniej studia Inżynierskie (Sieci komputerowe).

Przez 10 lat pracowałem w jednej z pierwszych łódzkich firm komputerowych (Derek Computer) jako sprzedawca i serwisant komputerów, laptopów, drukarek a także zaopatrując firmy w materiały eksploatacyjne (m.in. tusze tonery Łódź) i sprzęt biurowy.

Od 2004 roku zajmuję się także tworzeniem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem – w 2010 roku obroniłem tytuł magistra tematem: „Optymalizacja kodu strony w celu uzyskania pozycji w wyszukiwarkach„.

Usługi informatyczne świadczę na terenie Łodzi i okolic (np.: Andrespol, Bukowiec, Brzeziny, Pabianice, Tuszyn, Konstantynów).

Wiele problemów z oprogramowaniem rozwiązuję bez wizyty u klienta łącząc się z jego komputerem za pomocą zdalnego pulpitu, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądz.

W swojej pracy staram się być zrozumianym dla każdego, zarówno dla starszej osoby (pomoc IT dla Seniora) zaczynającej swoją przygodę z komputerem jak i młodego korporacyjnego specjalisty w dziale IT. Prowadzę także szkolenia informatyczne dla firm i osób prywatnych.

Wszystkie powyższe usługi oferuję poprzez własną firmę SYMBAJT.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem uzależnionym od sportu (biegnie-informatyk.pl) dlatego też raczej nie odbiorę telefonu od klienta w weekendy, wieczory i wczesne poranki, zdecydowanie preferuję wtedy pocztę e-mail i komunikatory internetowe.

Poniżej wybierz kliknij w ikonkę w jaki sposób chcesz się ze mną skontaktować:

telefon-do-informatyka-788788256 mail informatyk łódź skype informatyk łódź fb_messenger informatyk łódź