O mnie


Nazywam się Bartłomiej Witczak i jestem informatykiem 🙂
Nie przepadam za tym określeniem ale moje wykształcenie na to wskazuje no i ludzie też tak mnie nazywają.

W 2009 roku ukończyłem studia Magisterskie (Grafika komputerowa) na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, kilka lat wcześniej skończyłem studia Inżynierskie kierunek: Sieci komputerowe. Podczas studiów odbyłem praktyki w firmie BiuroSystem Serwis.

Przez 10 lat pracowałem w jednej z pierwszych łódzkich firm komputerowych (Derek Computer) jako sprzedawca i serwisant komputerów, laptopów, drukarek i akcesoriów biurowych.

Od 2004 roku zajmuję się także tworzeniem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem –  obroniłem tytuł magistra tematem: „Optymalizacja kodu strony w celu uzyskania pozycji w wyszukiwarkach„.

Usługi informatyczne świadczę na terenie Łodzi i okolic (np.: Andrespol, Bukowiec,  Tuszyn, Rzgów, Pabianice, Konstantynów, Brzeziny).

Wiele problemów z oprogramowaniem rozwiązuję bez wizyty u klienta łącząc się z jego komputerem za pomocą zdalnego pulpitu, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądz.

W swojej pracy staram się być zrozumianym dla każdego, zarówno dla starszej osoby (pomoc IT dla Seniora) zaczynającej swoją przygodę z komputerem jak i młodego korporacyjnego specjalisty w dziale IT. Prowadzę także szkolenia informatyczne dla firm i osób prywatnych.

Od 2010 roku obsługuję informatycznie przychodnie i gabinety lekarskie.

Wszystkie powyższe usługi oferuję poprzez własną firmę SYMBAJT….

… a przede wszystkim jestem szczęśliwym mężem (1) żony i ojcem (2) dzieci : ) lubiącym spędzać aktywnie czas (bieganie, koszykówka, rower) dlatego też staram się nie pracować wieczorami i w weekendy – nie zawsze to mi się udaje  : )

Preferuję kontakt za pomocą strony: symbajt.pl/kontakt